Na bruku

Informuję, że nie pracuję już w "mojej" szkole. Jesteś w tej chwili na nieoficjalnej stronie o Szkole Narciarskiej Aesculap. Byłem jej uczestnikiem, pracownikiem w latach 1970 - 2014. A od 2000 roku tworzyłem i prowadziłem oficjalny serwis internetowy tej szkoły. Już go nie aktualizuję i nie mam wpływu na jego redagowanie, bowiem od dnia 1 czerwca br. nie pracuję w Aesculapie; zostałem zwolniony z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. Oficjalną stroną zarządza obecnie nowy administrator. Jednak będę tworzył niniejszego bloga, aktualizował go z pozycji obserwatora z zewnątrz szkoły. Nadmienię, że wypowiedzenie otrzymałem trzy miesiące temu. Po latach pracy musiałem pożegnać się ze szkołą, w której spędziłem całe swoje dorosłe życie. Informuję także, że w dniu 16.05.2014, z powodów osobistych zrezygnowałem z pełnienia funkcji Wiceprezesa SN i SKS AESCULAP ds. Kształcenia i Sportu. Czyli dokładnie trzy miesiące po otrzymaniu wypowiedzenia. Z powyższych przyczyn nie firmuję szkoły swoim nazwiskiem.

Moje rozliczanie z zakładem przebiegło jak najbardziej formalnie i w sposób wzorowy (pod tym względem Aesculap jest dokładny do bólu). Poproszono mnie o zdanie sprzętu użytkowego (wiertarki, futerały, kamera itp.), kluczy do pracowni na Łysej Górze, karty SIM (proszę nie dzwonić na mój dawny numer) a także służbowego kombinezonu w barwach klubowych. Historyczny e-mail - poniżej.Bardzo dziękuję za czytanie strony, którą pisałem przez 14 lat.

P.S.

Szerzą się plotki, że odszedłem z Aesculapa na własne życzenie. To nieprawda!!! Żeby nie było wątpliwości, podaję treść pisma (rozwiązania umowy o pracę), jakie otrzymałem w dniu 14.02.2014.

"Z dniem 14-02-2014 wypowiadam Panu umowę o pracę, z okresem wypowiedzenia 3 miesiące, który upłynie w dniu 31-05-2014. Przyczyną wypowiedzenia jest:
przyczyny ekonomiczne leżące po stronie pracodawcy"


Czytaj więcej >>>

Komentarze

Popularne posty